Помаже Бог,
Путем ове странице, пружамо Вам могућност да уредништву сајта проследите важну информацију (вест, објаву...). Објава може бити прихваћена али и одбијена уколико није од значаја, према мишљењу уредништва.
Такође, уредништво задржава право на корективну измену информације која је у складу са новинарским кодексом. Пре објављивања, садржај ће бити проверен и по потреби уређен (правописно, граматички...), или ће бити срочена нова информација према формату и захтевима уредништва сајта.
Непотпуне информације се неће узимати у обзир те Вас молимо да испратите предложени формулар.
Поред текстуалне информације, омогућен је унос одређеног броја слика - једна као главна-носећа и одређен број пропратних слика.
Систем, приликом уноса, аутоматски врши корекцију слика те се комплетна галерија коју шаљете форматира према потребама сајта.